Hakkımızda

sosyalmedyauzman.com, 5 yılı aşkın süredir genç ve dinamik kadrosuyla birçok farklı sektör ve firmaya hizmet vermiştir. Antalya’da kurulan sosyalmedyauzman.com, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Her zaman güncel teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ederek eğitime verdiği önemle kendini sürekli olarak geliştirmektedir.

sosyalmedyauzman.com, çözümü en kısa zamanda en verimli şekilde sunmayı hedef edinmiş bir danışamlık şirketidir. Yeri önemli olmaksızın tüm firmalara sosyal medya’da çözümler üretiyoruz ve ortak projelerde yer almaktan keyif duyuyoruz. Satış öncesi ve sonrası sizlere yardımcı olma ilkesini benimseyen uzman ekibimizle yapacağınız işlerde üst düzey kaliteli hizmeti her daim hissedeceğinizi garanti ediyoruz.

sosyalmedyauzman.com olarak sektörünüz farketmeksizin ilk olarak tüm detaylarıyla işinizi ve taleplerinizi öğrenerek ihtiyacınız olan sosyal medya etkileşimini size sağlıyoruz. Yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle sektörünüzdeki rekabet avantajını sizlere kısa zamanda sağlayarak iş yapış şeklimizle lider firma haline gelmeyi hedefliyoruz.

Müşteri Hizmetleri

E Mail[email protected]
Telefon+90 551 073 5149
WhatsApp+90 551 073 5149
AdresMENDERES MAH. ALTINOVA BLV. NO: 141 /2 KEPEZ/ ANTALYA

Şirket Bilgileri

Ticari ÜnvanMUSA KOCAR
Vergi DairesiDÜDEN
Vergi kimlik No5730444087