Instagram

Instagram Kapanan Hesabı Açma Formu

Instagram kapanan hesabı açma formu silinen hesaplar için çalışmaz. Instagram kurallarını çiğnediyseniz, hesabınız muhtemelen silinmiştir. Silinen hesaplar yeniden etkinleştirilemez.

Basit adımlarla özetlemek gerekirse, nasıl itiraz edebileceğiniz ve hesabınızı nasıl yeniden etkinleştirebileceğinizi size bu makalede anlattık. Instagram hesabınıza giriş yapmaya çalışırken bu hata mesajını görüyorsanız, kapatılan instagram hesabınıza itiraz etmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Hesabın koşulları ihlal ettiği için kapatıldı. Hesabını nasıl geri alabileceğini öğren.

Instagram Hesabı Neden Kapanır

Aslında bu sorunun çok farklı sebepleri bulunabilmektedir.  Bu durumu ortaya çıkaran başlıca sebepler ise; instagram hesabının kapanmasından sonra kullanıcı hesabına gönderilen e posta da açıklanmaktadır.

Kapatılmaya dair en temel sebep burada özel olarak kullanıcıya aktarılmaktadır.  Web Sitemiz, Instagram Kapanan Hesabı Açma İşlemini başlamadan önce sizlerden kapatılma sebebini talep etmektedir.

Profesyonel destek için ≫ 0551 073 5149

Bu sebeple sizlere instagram Kapanan Hesabınızı açmak için elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Sakın üzülmeyin çünkü biz yanınızdayız! https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 öncelik olarak vermiş olduğumuz linke girelim. Mobilden girmeye çalıştığınızda bu hata ile karşılaşabilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi Al Tarayıcıdan girmeye çalıştığınızda ise bu hata ile karşılaşabilirsiniz. Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır: http://instagram.com/about/legal/terms/

Instagram Hesabımı Tekrardan Nasıl Aktif Hale Getirebilirim?

Verdiğimiz form ile itiraz talebinde bulunulman gerekiyor eğer yapmakta zorluk yaşıyorsanız. Bize ulaşabilirsiniz… Gelin birlikte formu dolduralım. Gelen ekranda “Hayır” seçeneğini işaretliyelim. Ardından istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun.

Instagram Kapanan Hesabı Açma Formu
instagram yardım merkezi

Aşağıdaki istenen bilgiler hesabınıza kayıtlı olan mail adresi, telefon numarası ve kullanıcı adı gibi bilgilerdir eksiksiz ve hatasız doldurmanızı tavsiye ediyoruz. Örneğin hesabınıza kayıtlı olan mail adresini farklı bir mail yazarak değiştirirseniz Instagram Yardım Merkezi size asla geri dönüş yapmaz.

  1. Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız: Bu kısımda kapatılan hesabınızdaki yazan Ad-Soyad bilgisini dolduracaksınız. Örn: Ali Tekin
  2. Instagram Kullanıcı Adınız: Kullandığınız kullanıcı isiminizi yazın. Örn: @alitekin
  3. E-Posta adresiniz:Hesabınıza bağlı e-posta adresinizi yazın. Örn: [email protected]
  4. Hangi ülkeden yazıyorsunuz ?: Bulunduğun ülke kısmına mutlaka bulunduğunuz ülkeyi doğru olarak yazın Örn: Türkiye 

Son kalan tek işlem “Gönder” butonuna basıp beklemek, İtiraz talebiniz olumlu geçti ise;

Hesabınız yeniden etkinleştirildi ve artık hesabınıza erişiyor olmalısınız. Eğer hesabınıza erişemiyorsanız hesabınıza tekrar erişimin 12 saati bulabileceğini unutmayın. Bu durumun neden olabileceği rahatsızlık için özür dileriz. Başka sorularınız varsa lütfen Yardım Merkezini ziyaret edin:
hesabınız yeniden etkinleştirildi

Hesabınız açılmadı mı?

Yukarıdaki süreç işe yaramadıysa, umudunuzu kaybetmeyin. Hesabınızın yeniden etkinleştirilmesi 14 gün kadar sürebilir! Kısacası olumsuz bir mail geldiğinde hesabınızı tek başınıza açmanız mümkün değildir. Mutlaka destek almanız gerekmektedir.

Profesyonel destek için ≫ 0551 073 5149

Instagram kapanan hesabı açma formu ne işe yarar?

Instagram kapanan hesabı açma formu sayesinde hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz.

Instagram silinen hesabı geri almak mümkün mü?

Hesabınız sizin tarafınızdan veya şifrenizle başka biri tarafından silindiyse, geri yüklemenin bir yolu yoktur. Daha önce kullandığınız e-posta adresiyle yeni bir hesap oluşturabilirsiniz, ancak aynı kullanıcı adını alamayabilirsiniz.

Kapanan instagram hesabı kaç günde açılır?

Durumunuza bağlı olarak hesap kurtarma işlemi birkaç gün veya birkaç hafta sürebilir. Devre dışı bırakılmış bir Instagram hesabını kurtarmak için, doğrudan Instagram’a bir itiraz göndermeniz ve sabırlı olmanız gerekir.

Instagram kapanan hesabı açma linki

Kapanan hesabı açma formu

Instagram kapatılan hesabı geri açma

Kapanan hesabı açma Instagram

Instagram 29 formu

Instagram itiraz formu

İnstagram hesap açma formları

İnstagram kapanan hesabı açma ücretli

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir